
W dniach 26-30.03.2025 w Szklarskiej Porębie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach stupolowych 🏅
Podczas mistrzostw rozegrano 3 turnieje: klasyczny, aktywny i błyskawiczny.
Nasz klub reprezentowali: Blanka Lewicka, Oskar Lewicki oraz Eryk Niewiński.
Blisko zdobycia medalu w turnieju aktywnym był Oskar, który zdobył tyle samo punktów co zawodnik z trzeciego miejsca i o kolejności miejsc decydowało dodatkowe wartościowanie, ale czwarte miejsce na mistrzostwach Polski to również świetny rezultat💪
Wyniki naszych zawodników:
🏆 Turniej klasyczny:
8️⃣ Oskar Lewicki – junior do 13 lat
7️⃣ Blanka Lewicka – juniorka do 10 lat
🏆 Turniej aktywny
4️⃣ Oskar Lewicki – junior do 13 lat
2️⃣0️⃣ Eryk Niewiński – junior do 13 lat
8️⃣ Blanka Lewicka – juniorka do 8 lat
🏆 Turniej błyskawiczny
1️⃣9️⃣ Oskar Lewicki – junior do 13 lat
2️⃣2️⃣ Eryk Niewiński – junior do 13 lat
8️⃣ Blanka Lewicka – juniorka do 8 lat
Gratulacje dla wszystkich zawodników 👏
Udział zawodników dofinansowany został z dotacji Gminy Wronki w ramach realizacji zadania publicznego na 2025 rok 🤝


